Xheli Titanium për burrat: vlerwsime dhe opinione në Shqipëri

Xheli Titanium për burrat: vlerwsime dhe opinione në Shqipëri

Burrat gwzohen kur e marrin jetwn nën kontroll. Megjithatë, në jetën seksuale ka faktorë që janë jashtë ndikimit tuaj, dhe madhësia e penisit është një prej tyre. Ju mund të zotëroni teknika tw mëdha seksuale për t’i çmendur gratë, të zgjasni më shumw në shtrat, por është qesharake të besosh se madhësia nuk ka rëndësi. Ajo ka.
 
 
 

Nëse nuk jeni me fat që të keni gjenetikë të mirw si aktorët pornografikë, këtu janë disa mwnyra për t’ju ndihmuar:

 • Shitwsit profesional të zgjatwsve tw penisit dhe pompave në dyqanet e seksit. Kini kujdes: procedura është e dhimbshme, rezultati zgjat rreth 30 minuta dhe përdorimi i mjeteve të tilla mund të dëmtojë enët e gjakut në penisin tuaj. Në disa raste, kjo çon në impotencë.
 • Gjeni një kirurg plastik me përvojë për phalloplasty. Mangësitë: kjo është shumë e shtrenjtë, ka kundërindikacione dhe nuk garanton rezultate të qëndrueshëm.
 • Blej një paketë xheli Titanium: është çmim efektiv, mund të blihet online në faqen zyrtare të internetit dhe shton 2 inç në madhësinë fillestare të penisit pa dhimbje apo rreziqe për shëndetin!

Xheli Titanium për zgjerimin e penisit është risi në tregun e rritësve tw kwnaqwsisw mashkullore, tani në dispozicion për konsumatorët në Shqipëri dhe në vende të tjera. Mbi 7000 klientë në vendin tuaj e kanë provuar Titanium, kanë vlerësuar përfitimet që ofron dhe tani e rekomandojnë atë tek miqtë e tyre. Përshtypje të hollësishme të konsumatorëve: opinione dhe rishikime mund të gjenden në forume dhe rrjete sociale.

Si funksionon xheli Titanium? Mekanizmi i transformimit 1-mujor me xhel Titanium

Këtu do t’ju japim informacion maksimal mbi xhelin e sigurt dhe laboratorikisht të testuar për zgjerimin e penisit, të mbledhim mendime të dobishme të mjekut dhe të konsumatorëve për këtë, të zbulojmë përbërësit e tij dhe të flasim për efektin. E vetmja gjë që duhet mbajtur në mendje që nga fillimi: produkti origjinal mund të blihet vetëm në faqen zyrtare të internetit. Ju nuk do të mund ta gjeni në farmaci, në Amazon ose në faqet e internetit të palëve të treta.

Si funksionon xheli Titanium? Mekanizmi i transformimit 1-mujor me xhel Titanium

Rezultatet e para nga përdorimi i xhelit Titanium mund të vlerësohen në 10 ditë. Megjithatë, sigurohuni që të jeni mjaft të qëndrueshëm dhe të përfundoni kursin e trajtimit për të marrë rezultate afatgjata që do të qëndrojnë përgjithmonë. Përparimi shkencor e bën shumë më të lehtë, duke përfshirë zgjerimin e penisit. Sot ju nuk keni nevojë për ndërhyrje kirurgjikale si 10 apo 20 vjet më parë: gjithçka që ju duhet është të blini një paketë Titaniumi, ta zbatoni atë siç përshkruhet dhe të ndjeni fuqinë e vërtetë mashkullore dhe ta mbani partneren tuaj plotësisht të kënaqur.

Cilësitë e testuara të xhelit Titanium që lejojnë zgjatjen pothuajse të pabesueshme të penisit, bëjnë shumë konsumatorë të pyesin për përbërësit e tij. Ju do të gjeni listën e komponentëve kryesorë më poshtë në këtë artikull. Fuqia e tyre mbështetet nga artikujt e Wikipedia. Baza e xhelit përbëhet nga ekstrakte natyrore, peptide dhe një formulë speciale që ka marrë disa patenta në Azi dhe Evropë. Provat klinike janë kryer në disa laboratorë në Shqipëri dhe në vende të tjera.

Veprimi i xhelit bazohet në lejimin e më shumë gjaku në trupat shpellorë penile për t’i ndihmuar ata të zgjerohen më mirë gjatë ngritjes. Ndihmon në rritjen e organit deri në 2 inç në vetëm 30 ditë! Ky rezultat vërehet në 94% të blerësve. Ju ka të ngjarë të ndjeni ndryshimin tanimw pas 10 ditëve të përdorimit – si 2/3 e pjesëmarrësve të testit klinik. Meqë efekti është akumulues, vazhdoni të aplikoni xhel ashtu siç përshkruhet gjatë tërë muajit.

Për shkak të aplikimit lokal, përqendrimi maksimal i komponentëve të xhelit synon zonën e nevojshme pa mbingarkuar sistemet e tjera të trupit. Ai jep rezultate të menjëhershme dhe të dukshme. Asnjë produkt tjetër nuk mund të garantojë efekt të njëjtë.

Si të bwni një penis më të madh pa dhimbje dhe pa rrezik? Vlerwsimet e klientëve dhe shpjegimet e mjekwve

Jacob M. Hampton, specialist i shëndetit seksual në Klinikën Familjare të SHBA (US Family Clinic)

Unë kam punuar me më shumë se 300 pacientë për vitet e praktikës sime dhe mund të them me siguri: këtu ka vwrtet pak burra, të cilët janë të kënaqur me madhësinë e penisit. Shumica e pacientëve të mi thonë se pas zgjerimit të penisit, jeta e tyre seksuale është më e ndritshme dhe martesa e tyre shkon në nivelin e ri. Para se të bëja një vështrim më të afërt tw Titanium, mendova se një operacion falloplasti është rruga e vetme. Tani pranoj se kam gabuar. Xheli vepron në nivelin qelizor, duke depërtuar në indet e thella të cavernosum corpus. Ajo siguron zgjerimin natyral dhe të qëndrueshëm të penisit pa vënë në rrezik funksionmin normal të ngrirësve. Unë në mënyrë të sigurtë e rekomandoj atë!

Max K., 31 vjeç

Madhësia ime fillestare nuk më lejonte të kisha seks të mirw. Gjithmonë ndjeva që vajzat ishin të zhgënjyera, kur ne zhvishemi për herë të parë. Kjo çoi në mosfunksionim psikologjik të ereksionit, kështu që vendosa të veproja. Paketa e Titanium xhel shtoi 5,3 cm në gjatësinë time të penisit dhe gati 2,5 cm në diametrin e tij dhe tani më në fund jam i kënaqur me atë që kam!

Vlerwsime dhe dëshmi negative mbi xhelin Titanium: a duhet t'i besoni ato?

Vlerwsime dhe dëshmi negative mbi xhelin Titanium: a duhet t’i besoni ato?

Produktet e mëdha gjithmonë kanë një ushtri adhuruesish dhe urryesish. Xheli me Titanum nuk është një përjashtim, prandaj, së bashku me qindra komente pozitive gjithmonë mund të gjeni disa negative. Cili prej tyre është i vërtetë dhe i dobishëm? Si të garantohet performanca më e mirë e produktit? Ka komente duke thënë se Titanium është një vepër e falsifikuar dhe nuk punon aspak. Ne supozojmë se shumica e këtyre përdoruesve nuk e kanë provuar produktin qw të pretendojë kështu. Po, nuk ka pothuajse asnjë foto para dhe pas pwrdorimit, sepse njw përmbajtje e tillë do të ndalohet gjithsesi, por studimet e shumta klinike dhe certifikatat e cilësisë vërtetojnë se produkti është efektiv. Nëse disa prej tyre e provuan xhelin dhe ende nuk vwrenw rezultate – lajm i keq për ta: ishte një produkt i falsifikuar.

Kujdes: për të mbrojtur veten nga mashtrimet, shmangni blerjen në Amazon ose dyqanet e tjera online. Ka vetëm një shitës tw ligjshwm në Shqipëri dhe vende të tjera, ne do të shtojmë linkun më poshtë në këtë faqe. Disa blerës bëjnë një gabim dramatik: ata shohin rezultatet e para në 10-14 ditë dhe ndërpresin përdorimin. Meqenëse efekti është akumulues, 2 javë nuk janë të mjaftueshme për ta mbajtur atë për një kohë të gjatë. Gjithmonë përfundoni paketën përpara se të vlerësoni rezultatin!

Si të përdorni xhelin Titanium për të rritur madhësinë e penisit? Udhëzimet hap pas hapi

Në pako ju mund të gjeni udhëzime të hollësishme mbi aplikimin e xhelit Titanium. Nëse ju nuk keni paketën në dorë, ju mund të mësoni se si ta përdorni atë duke lexuar këshilla më poshtë:

 1. Xhel aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë. Shuma e nevojshme për një aplikim është rreth sa madhwsia e një lajthie.
 2. Zbatoni tërësisht xhelin mbi penis, gllënkët e tij dhe frenulum. Përdorni fërkim të butë dhe lëvizje rrethore.
 3. Prisni që xhel të thithë. Mos e fshijni.
 4. Përdoreni për 1 muaj çdo ditore. Mos e ndërprisni kursin, pasi në një rast të tillë rezultati nuk është i garantuar.

Elementët aktive të xhelit Titanium, formula e patentuar dhe veprimi i tij.

Informacioni i plotë mbi përbërësit e produktit nuk mund të zbulohet pasi është i mbrojtur sipas ligjit të Shqipërisë dhe vendeve të tjera. Këtu janë komponentët kryesorë dhe përshkrimi i shkurtër i efektit të tyre:

 • Matricë e patentuar Titanium © – për të rritur madhësinë e strukturave të penisit nw brendwsi duke rritur vëllimin e qelizave
 • L-arginine – për të siguruar rrjedhjen më të madhe të gjakut në penis gjatë ereksionit
 • Guarana mikronizuar pluhur – për të shpejtuar lëvizjen seksuale
 • Zink glukonat – për të mbështetur sintezën më të mirë të testosteronit
 • Pluhurat e kërmijve – për të mbrojtur qelizat, enët dhe funksionin e ngrerjes;

Titanium xhel zgjerimi mashkullor: kundwrindikacioner dhe tw metat

Kundwrindikacionet e produktit janë: përdorimi nga personat nën 18 vjeç dhe përdorimi nga gratë. Ndjenjat e paragjykimeve pas aplikimit konsiderohen nga disa konsumatorë si një pengesë e produktit, megjithatë, është normale dhe shpjegohet me aktivitetin L-Arginine dhe guarana.

Ku të blej xhelin origjinal Titanium? Shitësit e Ligjshwm

Ku të blej xhelin origjinal Titanium? Shitësit e Ligjshwm

Kujdes: mënyra e vetme e provuar për të shmangur fallcot të shitur nga të mashtruesit është blerja e xhelit vetëm nga faqja e internetit e shitësve më të fundit

Faqja e internetit tw shitwsve tw ligjshwm

Në këtë mënyrë ju mbroni veten nga blerja e një produkti të falsifikuar me cilësi të ulët me të njëjtin emër.

Ju nuk do të jeni të aftë ta blini në farmacitë lokale ose në Amazon, sepse tani nuk ka kontrata zyrtare.Vetëm përgjegjësia dhe vëmendja juaj mund t’ju ndihmojë të blini xhelin cilësor Titanium dhe të përfitoni nga përdorimi i tij.

Si tw blini xhelin origjinal nga shitwsit e ligjshwm?

 • Pwrdorni linkun e mwposhtwm. Plotësoni fushën në faqen e internetit (vetëm emri juaj dhe numri juaj i telefonit)
 • Mos harroni: shitwsit zyrtar asnjwherw nuk kërkojnë të paguani menjëherë. Ju paguani vetëm pasi të keni marrë paketën tuaj.
 • Prisni një telefonatw për të porositur.
 • Paguani me dorëzimin e produktit
12345 (60 votes, average: 4.80 out of 5)
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *